BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 29

Vajza ime e Vogël – Epizodi 29

Ndjekja e nervozizmit. Me Firat dhe specialistët që e ndjekin menjëherë pas saj, Elif përfundon e bllokuar në një raund të madh të gjetjes së udhëtarit. Me çdo azil të përhershëm që ajo gjen, rreziku i kapjes së pashmangshme mbetet më afër. Ndërsa Elif lufton me rezultatet e aktiviteteve të saj, demonstrimi dikur në dukje i drejtpërdrejtë i ruajtjes së Firatit, aktualisht kthehet në një përpjekje të furishme për qëndrueshmëri.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments