BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 339

Mos më Braktis – Epizodi 339

Shpaloset Drama e Spitalit Të dy Tarık dhe Sıla u transportuan menjëherë në spitalin më të afërt, ku graviteti i situatës filloi të zhytet ngadalë. Lëndimet e Sıla ishin të rënda dhe numri emocional i aksidentit ishte i dukshëm. Ndërkohë, lajmi për ngjarjen u përhap me shpejtësi, duke arritur në veshët e Meltem, nënës së tepërt mbrojtëse të Tarıkut. Bota e saj u kthye përmbys pasi frika e humbjes së saj të fundit e pushtoi. Në dëshpërimin e saj, ajo gjeti një rrugëdalje për zemërimin e saj duke akuzuar Sıla për rrezikimin e qëllimshëm të nipit të saj të palindur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments