BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 32

Vajza ime e Vogël – Epizodi 32

Një lëvizje drastike Mes kërkimit të furishëm për Elifin në çdo cep dhe goditje, Fırat merr një vendim të guximshëm, duke i çuar Elifin dhe Güneş-in në sigurinë e rezidencës. Kjo lëvizje e guximshme ndryshon rrjedhën e jetës së tyre në mënyrë të pakthyeshme. Asgjë nuk do të jetë më njësoj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments