BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 348

Mos më Braktis – Epizodi 348

Drama e zbërthyer: Ankthi dhe konfrontimi Në korridoret sterile të spitalit, emocionet janë të larta. Zeynep, e nxitur nga pritja për të ndarë lajmet e saj me Emre, është verbuar nga armiqësia e papritur e Cansu. Ajri trashet nga tensioni ndërsa dy gratë përballen me njëra-tjetrën, rrugët e tyre kryqëzohen në një përplasje emocionesh.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments