BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 42

Vajza ime e Vogël – Epizodi 42

Zbulimi i misterit Vathët veprojnë si një katalizator, duke e shtyrë Elifin në një kërkim për të zbuluar misterin që rrethon Feraye. Çdo zbulesë e afron atë për të kuptuar ndërlikimet e marrëdhënieve në lojë. Qyteti, dikur i qetë, bëhet një sfond për dramën që po shpaloset, i mbështjellë në pezullim dhe pyetje pa përgjigje.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments