BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 349

Mos më Braktis – Epizodi 349

Zemërimi i Cansu, i nxitur nga një ndjenjë neglizhence, bëhet një katalizator për një konfrontim që as Zeynep dhe as Emre nuk e panë të vinte. Spitali, zakonisht një vend shërimi, bëhet sfondi i një drame të nxitur nga mashtrimi, pakënaqësia dhe pritshmëritë e paplotësuara.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments