BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 43

Vajza ime e Vogël – Epizodi 43

Zbulimi i Ümran Zbulimi i martesës së fshehtë të Firatit dhe Elifit dërgon valë tronditëse nëpër Ümran, duke zgjuar një vendosmëri të rrënjosur thellë për ta bërë jetën e Elifit të padurueshme. Natyra klandestine e bashkimit duket se nxit pakënaqësinë e Ümran, duke e shndërruar sjelljen e saj të dikurshme në një stuhi armiqësie.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments