BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 44

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 44

Elif e kapur në zjarr të kryqëzuar Pavarësisht se është martuar ligjërisht me Fırat, Elif e gjen veten të bllokuar në një rrjet kompleks emocionesh. Titulli i të qenit gruaja e Firatit ofron pak ngushëllim pasi Ümran refuzon me vendosmëri ta pranojë atë si nuse të ligjshme. Firat, i kapur mes gruas me të cilën u martua dhe pritshmërive familjare që rrethojnë bashkimin e tyre, i kërkon Elifit të tregojë durim deri në ceremoninë zyrtare – një ceremoni që synon të vërtetojë marrëdhënien e tyre në sytë e shoqërisë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments