BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 185

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 185

Sıla është e etur për të filluar një jetë të re në. Stamboll, por pak e di se. Aslan ka qëllime të liga për të. Me rrezikun që fshihet, jeta e Sıla është në rrezik. Mbetet për t’u parë nëse Tarik do ta kuptojë, seriozitetin e situatës së.

Sıla-s dhe do të ndërhyjë për ta ndihmuar atë para se të jetë tepër vonë. A do të mundet. Sıla të shpëtojë nga kthetrat e Aslanit dhe të gjejë lumturinë që dëshiron në. Stamboll? Vetëm koha do ta tregojë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments