BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 184

Mos më Braktis – Epizodi 184

Sıla është e etur për të filluar një jetë të re në. Stamboll, por pak e di se. Aslan ka qëllime të liga për të. Me rrezikun që fshihet, jeta e Sıla është në rrezik. Mbetet për t’u parë nëse Tarik do ta kuptojë, seriozitetin e situatës së.

Sıla-s dhe do të ndërhyjë për ta ndihmuar atë para se të jetë tepër vonë. A do të mundet. Sıla të shpëtojë nga kthetrat e. Aslanit dhe të gjejë lumturinë që dëshiron në. Stamboll? Vetëm koha do ta tregojë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments