BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 84

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 84

Feriti bën një takim në punë. Ai thotë se mund të ndërtojë një strukturë historike në zonën e shpallur si zonë e mbrojtur. Yaman nuk e pranon ofertën e Feritit. Duke qenë se Sinani është inatosur që Feriti ka mbajtur një mbledhje pa e pyetur në episodin e kaluar, ai nuk vjen në mbledhjen e bordit duke punuar në punishte. ferrit; Ai përpiqet të fitojë zemrën e vëllait të tij, por nuk arrin.

Ditën e parë që shkojnë për të hapur kafenenë, Pinar bën një plan të sajën dhe ndjek Ajshen. Kur Ajshe shkon në pastiçeri, ajo lejon një mikeshë të saj t’i rrëmbejë çantën vajzës dhe të ikë. Ajshe vrapon pas çantës së saj. Ai e kupton se nga çanta e hedhur është hequr vetëm doreza. Kur shkon pas hajdutit, sheh makinën në të cilën ndodhej Pinar, i cili i mori dorezën burrit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments