BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 83

Zemër e Plagosur – Epizodi 83

Ajshe gjen dorezën e vetme që Feraye i hodhi përpara rezidencës. Ai fillon të kërkojë pronarin e dorezës. Feraye alarmohet kur e sheh këtë. Pınar, i cili dëgjon bisedat e saj me Yadigar, përfshihet gjithashtu. Kur dëgjon se nëna e tij e ka vrarë Adnanin, mendon se do t’i prishet rehatia dhe i zë paniku.

Ferrit; Ai ekzaminon vendin ku babai i tij u përplas dhe gjen një pasqyrë në anën e djathtë. Pasqyra është ngjitur me shirit. Është futur menjëherë në prova. Pasqyra është pasqyra që bie vazhdimisht e automjetit veteran Ferayes.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments