BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 183

Mos më Braktis – Epizodi 183

Sıla. Tarık kishte sakrifikuar gjithçka për Tarık në një marrëveshje me Aslan. Por kur Tarık hyri në telashe me vëllain e tij, ai harroi gjithçka për Sıla-n. I pavetëdijshëm për gjendjen e saj, Tarık u nis për në Stamboll pas predikimit të tij. Aslan, i cili synonte ta bënte familjen. Sayar sërish të varur prej tij, orkestroi ngjarje që pothuajse çuan në rënien e tyre. Plani i tij pati sukses dhe. Meltem dhe. Tarık u rikthyen bashkë, por me një kosto të tmerrshme për Sayarët. Manipulimi dhe lakmia e Aslanit kishin prishur edhe një herë jetën e atyre që e rrethonin.

Lakmia e Aslanit pothuajse çoi në rënien e familjes. Sayar dhe manipulimi i tij bashkoi. Meltem dhe. Tarık me një kosto të madhe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments