BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 83

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 83

Azade bëhet jashtëzakonisht e shqetësuar kur Feraye dhe vajza e saj Pinar shkojnë në banesë me Sancakzade. Ai vendos të largohet, por Feriti e bind të qëndrojë.

Pavarësisht përpjekjeve të tyre për të bashkëjetuar në mënyrë paqësore, dy grupet përjetojnë momente të tensionuara në pallat. Hande dhe Feraye, në veçanti, zhvillojnë një mospëlqim të fortë për njëri-tjetrin, gjë që vetëm sa shton emocionet tashmë të rritura në shtëpi. Mbetet për t’u parë nëse ata do të jenë në gjendje të zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre dhe të jetojnë së bashku në harmoni apo nëse tensioni do të vazhdojë të përshkallëzohet.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments