BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 82

Zemër e Plagosur – Epizodi 82

Azade mërzitet shumë kur Feraye vjen dhe vendoset në rezidencën. Sancakzade me vajzën e saj Pinar. Ndërsa ai do të paketojë gjërat e tij dhe do të largohet, Feriti e bind atë të mos shkojë. Dy grupet përjetojnë momente të tensionuara në pallat. Hande dhe. Feraye nuk e pëlqejnë njëri-tjetrin.

Feriti shqetësohet kur. Ajshe sëmuret. Ajshe dyshon për shtatzëni. Ata nuk e dinë nëse duhet të jenë të lumtur apo jo kur testi është negativ. Ajshe, e cila takohet me motrën Bedia, Betül, mëson se ata duan të punojnë si ajo. Pastaj, Pasha ia kthen kafenenë. Mirza Ferit. Ajshe thërret të tjerët dhe pranon të drejtojmë kafenenë së bashku. Mirza dhe. Betul takohen atje

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments