BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 183

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 183

Sıla Tarık, e cila lë gjithçka pas për të qenë me Tarık pasi bëri një marrëveshje me Aslan. Megjithatë, Tarık harron Sıla-n kur futet në telashe me vëllain e tij. Aslan manipulon situatën për të bashkuar Tarık dhe Meltem, duke çuar përfundimisht në rënien e familjes Sayar. Qëllimi i Aslanit është që t’i bëjë Sayarët sërish të varur prej tij. Artikulli nxjerr në pah pasojat e marrëveshjeve dhe tradhtive në marrëdhënie, si dhe rreziqet e manipulimit nga të tjerët për përfitimin e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments