BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 186

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 186

Në botën e. Zeynep dhe miqve të saj, lajmi për bombardimin e spitalit ku punon. Emre sjell një ndryshim të papritur dhe drastik. Bora, një nga grupi i tyre, përpiqet të ndërhyjë dhe të mbrojë. Zeynep nga lajmet, por. Zeynep tashmë po përgatit veten për më të keqen fati i. Emres varet në balancë dhe grupi është, lënë të përballet me pasigurinë dhe frikën që vjen me një tragjedi të tillë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments