BallinaSerialetZemër e Plagosur – Epizodi 85

Zemër e Plagosur – Epizodi 85

Ferit e zë paniku kur mëson se Ajshe ka vrapuar pas personit që i ka vjedhur çantën dhe që prej asaj kohe nuk është dëgjuar më. Policia dhe të gjithë mobilizohen për të gjetur Ajshen. Ata e gjejnë telefonin e Ajshes të hedhur në një fushë buzë rrugës. Feriti pyet personat që merren me vjedhje natën për gruan e tij. Kur burrat fillojnë ta rrahin, Yaman e kap dhe e shpëton. Ata luftojnë krah për krah.


Nga ana tjetër, Ferayeler, i cili hedh makinën në liqen; Ai e sjell. Ajshen në shtëpi sepse gruaja nuk dëshiron ta vrasë Ajshen. Pinar Ayşe ka shumë frikë se mos do të flasë. Nëna e saj thotë se nëse ndodh diçka e tillë, do të thotë se e ka bërë. Ata e tregojnë Ajshen, e cila është pa ndjenja, te mjeku.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments