BallinaSerialetZemër e Plagosur – PROMO Epizodi 86

Zemër e Plagosur – PROMO Epizodi 86

Feriti mbeti jashtë vetes i shqetësuar kur mori vesh se. Ajshe kishte ndjekur hajdutin që i rrëmbeu çantën dhe që atëherë nuk ishte parë më. Policia dhe të gjithë në komunitet u nisën për të kërkuar Ajshen, por nuk kishte asnjë shenjë prej saj. Situata u bë më alarmante kur telefoni i Ajshes u gjet i hedhur në një fushë buzë rrugës.

Ankthi i Feritit arriti kulmin dhe ai mori masa të dëshpëruara. Nën mbulesën e errësirës, ai shkoi te personat që po merreshin me, zhdukjen e gruas së tij dhe u lut për informacion. Megjithatë, përpjekja e tij për të mbledhur informacione nuk shkoi mirë dhe ai u rrah rëndë nga burrat.

Pikërisht kur Feriti ishte gati të hiqte dorë nga shpresa, Yaman u shfaq dhe i erdhi në ndihmë. Ndërhyrja në kohë e Yaman e shpëtoi. Feritin nga dëmtimi i mëtejshëm dhe së bashku ata luftuan burrat krah për krah.

Dy burrat ishin një ekip i mrekullueshëm dhe forca dhe vendosmëria e tyre e kombinuar rezultoi e tepërt për sulmuesit. Përfundimisht, ata mundën të nxirrnin disa informacione të vlefshme nga sulmuesit dhe mësuan se. Ajshe po mbahej rob në një magazinë të braktisur në periferi të qytetit.

Me energji të përtërirë dhe një ndjenjë qëllimi të sapogjetur, Feriti dhe Yaman u nisën për të shpëtuar. Ajshen nga robëruesit e saj, duke e ditur se ata nuk do të ndalonin asgjë, derisa ajo të ishte e sigurt dhe e shëndoshë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments