BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 191

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 191

Emre ka humbur shumë gjak nga plumbi në gjoks dhe është pa ndjenja. Ndërsa Zeynep po heq plumbin, ajo nuk e duron dot më persekutimin e Emresë dhe bën një lëvizje të papritur.

Sevda gënjen se Sıla po përpiqet ta fusë Rüstemin në burg. Rüstem nxehet shumë nga kjo situatë dhe ia largon shumë keq dhimbjen Sıla-s. Tarık po përkeqësohet dhe ai po flet për “sila” Sıla po bën çmos për ta shëruar Tarık. A do të mund të shërohet Tarik falë Sıla?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments