BallinaSerialetZemër e Plagosur – Fundi - Epizodi 90

Zemër e Plagosur – Fundi – Epizodi 90

Feriti mëson se njeriu që zotëron makinën e bardhë është bashkëshorti i paligjshëm i babait të Pinarit, Feraye. Ajşe thotë se Feraye ka rrëfyer për vrasjen e Adnanit. Të gjithë janë të zemëruar me Ayşen që besoi dhe u largua nga Feraye, por Feraye në fakt vjen dhe rrëfen krimin e saj 1 ditë më vonë. Yadigar gjithashtu tregon për të kaluarën dhe përvojat e tij. Feraye rrëfen se edhe ajo e vrau Handen

5 vjet më vonë, në një mëngjes feste, Feraye lirohet nga burgu. Azade thotë se janë dy jetë të humbura për shkak të Adnanit dhe e merr atë dhe vajzën e tij Pinar dhe Bedia, të cilët e mirëpresin, në pallat. Në pallat, vajza e Sinanit solli të dashurin e saj nga shkolla që studionte në Stamboll. Ayşe ka një vajzë të quajtur Güneş dhe është shtatzënë me një fëmijë që do ta emërojnë Yaman. Në fund të episodit ndodh lindja. Të gjithë vazhdojnë të jetojnë të lumtur përgjithmonë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments