BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 221

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 221

Emre është tërësisht i hutuar. Emre merr masa për t’u vërtetuar të gjithëve se Zeynep, të cilën e sheh me vello të zezë, e shpëtoi atë dhe jo Cansu. Emre fillimisht përpiqet të gjejë mjekun që e operoi, sepse ai doktor fillimisht tha se e kishte shpëtuar një grua me të cilën ishin kapur. Nga ana tjetër, Bora e ndjek Emrenë hap pas hapi, pasi është i sigurt se Emre nuk do ta besojë lehtë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments