BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 220

Mos më Braktis – Epizodi 220

Emre mendon se Cansu po e mashtron dhe thotë nëse më ke nxjerrë nga Siria, më thuaj si më shpëtove. Cansu, e cila nuk mundi të kalonte kufirin sepse kishte frikë në momentin e fundit, sajon diçka dhe i thotë Emres, por Emre e sheh se ka një mal dallimi mes asaj që dëgjoi nga Cansu dhe asaj që përjetoi në Siri. Emre është edhe një herë i sigurt se Cansu po e mashtron.

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments