BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 31

Tri Motrat – PROMO Epizodi 31

Vendimi i Türkan për çështjen e divorcit shkakton tensione të mëdha mes saj dhe nënës së saj. Në frontin Somer, do të ketë një pushim të madh kundër Türkan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments