BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 231

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 231

Kur Sevda vjen në shtëpi me shumë blerje, Sıla dyshon dhe e pyet. Sıla mërzitet shumë kur Sevda i thotë se ke shpenzuar paratë e bursës së Tarikut. Ai vjen në Sayar Carpet për t’i kërkuar Tarıkut paratë e tij… A do të takohen Tarık dhe Sıla herë këtë?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments