BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 41

Tri Motrat – Epizodi 41

Özer duhet të përballet me djalin që dikur e braktisi. Djali i Ozerit, Mustafa Korman, vjen në Ayvalık. A do të kujdeset Somer për Mine dhe fëmijën e saj?

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments