BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 233

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 233

Ndërkohë, Esin gjen gjerdanin dhe shpejt shkon dhe ia jep Cansusë. Cansu i jep Emresë Emresë sepse ai gjeti gjerdanin. A do ta besojë Emre këtë?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments