BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 232

Mos më Braktis – Epizodi 232

Personi që sheh Emren dhe Zeynep është Hülya. Ai e dëbon Emren nga shtëpia. Ai e godet edhe Zejnepin. Ai thotë se është i martuar me Borën dhe se duhet të bëjë gjithçka. A do të marrë vërtet Zeynep gjithçka për zemër dhe do të bëhet gruaja e Borës?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments