BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 43

Tri Motrat – PROMO Epizodi 43

Meqenëse Mine nuk heq dorë nga Somer, prania e saj në shtëpi e shtyn Somerin në një qoshe. Derya vazhdon veprimet e saj agresive sepse beson se Fatih është babai i saj. Ai futet në telashe në Izmir dhe i kërkon ndihmë Hakanit. Kthimi është i alarmuar për Derya dhe ata shkojnë në Izmir me Serdarin. Ky udhëtim i shkurtër në Izmir i afron Döner-in dhe Serdarin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments