BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 255

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 255

Tarık ndërhyn dhe e çon Sılën në shtëpi. Ndërsa Sıla do të shijojë të qenit vetëm me Tarık, pa dijeni për gjithçka, ndodh diçka që ata nuk e prisnin kurrë. Kjo ngjarje është pika e fundit për familjen!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments