BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 254

Mos më Braktis – Epizodi 254

Sıla vjen në darkë, por kur sheh Tarık dhe Meltem duke kërcyer para saj, mërzitet shumë. Pastaj ai lufton me Meltem. Pikërisht kur Meltem do të tregojë gjithçka.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments