BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 64

Tri Motrat – Epizodi 64

Rüçhan duhet t’i lutet Türkanit për të ardhmen e djalit të saj pas kërcënimeve të ashpra të Mine. Ndërsa Mine përpiqet t’i bëjë Türkan dhe Rüçhan të bëjnë dëshirat e saj

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments