BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 264

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 264

Kokëfortësia e Vedatit thyhet me ndihmën e Hülya-s. Ai i bind Sajarët të vijnë në Emre për të kërkuar Cansu. Zeynep vjen në prag të një vendimi të vështirë si pasojë e presionit të Borës dhe përballet me zgjedhjen mes burrit që dashuron, Emresë, dhe foshnjës që mban në bark.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments