BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 74

Tri Motrat – Epizodi 74

Rüçhan përballet me Sevilajn me pretekstin se Türkan dhe Sevilay do të punojnë së bashku. Sevilay ballafaqohet me qëndrimin shtypës të Rüçhan për biznesin, duke mos ditur ende se Rüçhan e di të vërtetën. Ka kohë të vështira për Özer dhe Sevilay. Mustafa, nga ana tjetër, përpiqet të përmirësojë miqësinë me Deryan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments