BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 75

Tri Motrat – PROMO Epizodi 75

Türkan mëson për marrëveshjen e Somer me Mine. Ka tension të madh mes tyre. Një tjetër lojë e imja zhgënjen Somer. Somer është i vendosur të mos e lë Kirazin tek Mine. Këtë herë, megjithatë, Türkan ndërhyn për të mbrojtur Somer. Ky do të ishte fillimi i një krize të re midis Somer dhe Türkan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments