BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 264

Mos më Braktis – Epizodi 264

Ndërsa fati thurin rrjetat e tij dhe i afron Sıla dhe Tarık, të pavetëdijshëm për njëri-tjetrin, ndodh një takim i pakëndshëm surprizë. Kur Sıla dhe Meltem takohen, zhvillohen ngjarje të pakëndshme!

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments