BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 75

Tri Motrat – Epizodi 75

Türkan nuk mund t’i thotë Somerit se ajo ia dorëzoi Kirazin Mines. Shqetësimi i Somerit për vajzën e tij e tërheq Türkan në një pendim të madh. Nesrin dhe Nezahat nuk e lënë Türkan të qetë në këtë situatë. Nesrin bën paqe me Türkanin dhe e mbështet atë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments