BallinaSerialetTri Motrat – PROMO Epizodi 76

Tri Motrat – PROMO Epizodi 76

Rüçhan, Somer dhe avokatët mësojnë se policia nuk ia ka dorëzuar Kirazin Mines. Ndërsa përpiqen të zbulojnë se kush e bëri këtë, Somer dyshon për nënën e tij. Rüçhan gjithashtu fillon të ketë dyshime për Türkan. Kjo shkakton një tension të ri midis Türkan dhe Rüçhan. Türkan nuk mund ta rrëfejë të vërtetën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments