BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 328

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 328

Zbulimi jetik se Emre nuk do ta përballojë rënien e tij i shton një shtresë pritshmërie historisë së shpalosur. Teksa situata fillon të bëhet interesante, qendra kalon në lëvizjet e vendosura të Borës dhe sugjerimet e tyre. Plani i tij i menduar mirë, i synuar për të kontrolluar atë që po ndodh për përfitimin e tij të mundshëm, hap rrugën për një histori bindëse që zotohet të shkëputet papritur, duke e mbajtur turmën aq të etur dhe të shqetësuar sa të jetë e mundur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments