BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 22

Vajza ime e Vogël – Epizodi 22

Vështirësi të paparashikuara. Pavarësisht nga konfirmimi i Firatit, një kthesë e paparashikuar vonoi jo shumë larg, duke thyer bindjen e tyre se gjithçka është mirë. Një zbulim, i paparashikuar si nga Elif ashtu edhe nga Fırat, ishte gati të sfidonte planet e tyre të përhapura me përpikëri, duke i zhytur në një stuhi cenueshmërie dhe dyshimi. Ndërsa rrethanat e dyshimta u shpalosën, Elif përfundoi duke luftuar me frikën për një fatkeqësi që po afrohej, e pasigurt për atë që do të vinte të mbante për vete dhe Güneş.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments