BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 343

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 343

Lëvizja strategjike e Zeynep Ndërkohë, në një histori paralele, Zeynep i merr gjërat në duart e saj me Borën. Ajo e ka lidhur me sukses, duke folur metaforikisht, dhe është e vendosur të finalizojë dokumentet e tyre të divorcit. Urgjenca në veprimet e saj pasqyron një dëshirë për mbyllje dhe një fillim të ri.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments