BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 36

Vajza ime e Vogël – Epizodi 36

Drama e zbërthyer: Një përrallë e shtrembëruar e dashurisë, tradhtisë dhe shpengimit. Pas hekurave dhe mureve të spitalit: Arrestimi i Elif-it dhe lufta e dëshpëruar e Güneş-it Në një kthesë dramatike të ngjarjeve, Elif e gjen veten pas hekurave, duke e lënë Firatin të pafuqishëm dhe Güneş-in në nevojë urgjente për kujdes mjekësor. Trazirat fillojnë ndërsa Fırat nxiton Güneşin në spital, me mendjen e tij të turbullt nga frika dhe pasiguria.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments