BallinaSerialetVajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 37

Vajza ime e Vogël – PROMO Epizodi 37

Akuzat dhe shëndeti i sëmurë: Lufta e Güneş në spital Ndërsa i mbyllur në një shtrat spitali, Güneş lufton me një ethe të pandërprerë, një situatë që nuk kërkon asgjë më shumë se një mrekulli. Ndërsa lufton për jetën e tij, Elif, shpëtimtarja e papritur, shfaqet si ilaçi për të cilin Güneş-i i sëmurë ka shumë nevojë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments