BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 343

Mos më Braktis – Epizodi 343

Lidhja misterioze e Emre dhe Zeynep Teksa shpaloset rrëfimi, lindin dyshime për lidhjen e Emresë me Zejnepin. Personazhet dhe lexuesit po pyesin natyrën e marrëdhënies së tyre. Komploti trashet ndërsa personazhet punojnë pa u lodhur për të zbuluar misterin që rrethon Emre dhe Zeynep.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments