BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 344

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 344

Skema intriguese e Cansu dhe Esin
Mes ngatërresave romantike dhe manovrave ligjore, intriga e vërtetë qëndron në lëvizjet strategjike të Cansu dhe Esin. Ata i kanë vënë syrit të manipulojnë situatën mes Emres dhe Zeynep-it. Plani i tyre dinak për të shfrytëzuar dobësitë e personazheve kryesore i shton një shtresë pezullimi dramës që po shpaloset.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments