BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 348

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 348

Eksitimi i pritshëm kthehet në konfrontim të papritur Ndërsa Zeynep hyn në spital me një zemër të mbushur me emocione, duke pritur një moment zbulimi dhe lidhjeje me Emren, ajo përballet me një pengesë të paparashikuar. Cansu, e frustruar dhe e indinjuar për të mos marrë vëmendjen që dëshironte nga Emre, e ridrejton zemërimin e saj drejt Zeynep.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments