BallinaSerialetVajza ime e Vogël – Epizodi 41

Vajza ime e Vogël – Epizodi 41

Lëvizjet e llogaritura të Feraye Veprimi i qëllimshëm i Feraye për të mbajtur vathët bëhet simbol i lëvizjeve të saj të llogaritura. Natyra e qëllimshme e lënies pas një të dhënë të tillë të dukshme ngre pyetje në lidhje me motivet e Feraye. A po përpiqet qëllimisht të krijojë mosmarrëveshje midis Elifit dhe Firatit, apo ka një axhendë të fshehur?


RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments