BallinaRozeNuk na u desh shume te prisnim, mes ‘shpullave’ vjen dhe puthja...

Nuk na u desh shume te prisnim, mes ‘shpullave’ vjen dhe puthja e Bores me Donaldin

Pak dite me pare, Bora Zemani dhe. Donald Veshaj zyrtarizuan lidhjen e tyre nepermjet, nje foto te postuar ne rrjetet sociale ku shiheshin krah njeri tjetrit.

Postimin, Bora e bashkangjiti me shkrimin: “Na lini te kercejme”, duke lene te kuptohet se. Donaldin do e shohim pjese te “Dancing with the Stars”.

Jo vetem kaq por. Bora do jete e ftuar dhe ne episodin e pare te “Me ler te Flas”, emision i cili moderohet nga binjaket Veshaj.

Megjithese pjesa e pare nuk eshte transmetuar! ende ne ekran, disa video nga publiku jane bere virale ne TikTok.

Ne to shihet Bora teksa shkemben nje puthje me. Donaldin, por ndryshe nga ajo e “BBV” kete here eshte thjesht nje puthje ne ball.

Ne nje tjeter video, moderatorja shihet teksa, gjuan me shpulla aktorin, duke imituat skenen e tyre te takimit, ne BBV, por kete here kane nderruar rolet, dhe xhaketat.

Keto jane pak nga momentet e. Bores dhe Donaldit qe do transmetohen diten e neserme ne ekranin e “Top-Channel”.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments