BallinaRozeRikthehet një emër i njohur i ‘Top Channel’ Zbulohet se kush do...

Rikthehet një emër i njohur i ‘Top Channel’ Zbulohet se kush do ta shoqërojë Borën në prezantimin e “Dancing With the Stars”

Prej javësh tashmë është përfolur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të jenë përsëri së bashku në skenë. U raportua se aktori do të ishte bashkëprezantues i. Borës në “Dancing With the Satrs”, konkretisht në “Gold Room” me konkurrentët.

Por me sa duket kjo gjë nuk do të ndodhë. Emri që do të shoqërojë. Bora Zemanin në prezantimin e “Dancing With the Stars” është gazetari dhe moderatori Eno Popi.

Pas një pause nga ekrani, Eno Popi rikthehet! sërish me këtë projekt të ri. Hera e fundit që moderatori u shfaq në ekran, ishte në finalen e “Big Brother Vip”, ku prezantoi, surprizën për fituesin e reality-showt, Ilir Shaqirin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments