BallinaRozeKjo ishte “hakmarrja” e hidhur e fansave ndaj Beatrix Ramosajt në foton...

Kjo ishte “hakmarrja” e hidhur e fansave ndaj Beatrix Ramosajt në foton e Donaldit dhe Borës

Mbremjen e djeshme u postua fotoja e pare nga vete çifti Bora -Donald qe pas ribashkimit te tyre.

Normalisht qe nuk kishte se te ndodhte ndryshe, fotoja e tyre do te merrte nje lum komentesh, pozitive dhe negative.

Nje pjese e publikut nuk e priten fare mire ribashkimin e tyre, tek shpreheshin se gjithcka ishte vetem nje loje per vemendje.

Ndersa, pjesa tjeter shpreheshin te lumtur pasi me ne fund mund t’i shihnin serish Boren dhe Donaldin bashke, nderkohe qe ironizonin Beatrix Ramosaj neper komente me shprehjet qe vete kengetarja i ka perdorur.

“Komshinjte jane duke u çmendur sot,”-shkruan një ndjekes.

“Beatrix eshte duke i çmendur komshinjte ne keto momente,”- shkruan nje tjeter.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments